ÇÖZÜMLERİMİZ

Bizi Farklı Yapan Ne?

SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Kuruma özel uçtan uca hizmet modeli

Hizmetlerimizi sektör ihtiyaçlarına uygun şekilde revize edip bir lego gibi birleştirerek, tam da ihtiyacınıza özel uçtan uca çözümler haline getiriyoruz.

İnternet Servis Sağlayıcı Çözümleri

Image

Gerek bireysel gerekse kurumsal hizmetlerde yıllardır uzmanlaştığımız ve en eski hizmet alanımız olan internet servis sağlayıcı çözümlerinde, ilk abonelik talebinin alınmasından hizmetin kurulup çalışır halde teslim edilmesine kadar geçen tüm süreci, tam anlamıyla uçtan uca sahipleniyoruz. xDSL hat tesisinden randevuya, saha kurulumundan arızaların giderilmesine, imzalı sözleşme ve abonelik evraklarının toplanmasından ikna ve geri kazanım aramalarına kadar tüm operasyonları tek elden, şeffaf ve eksiksiz biçimde işletiyoruz.

Dijital Yayın Sağlayıcı Çözümleri

Image

Uydu anteni kurulumu, set-top-box kurulumu, video-on-demand için internet bağlantılarının sağlanması, ev içi diğer tüm işlemler, hizmet&cihaz satışı ve tahsilat gibi tüm kurulum ve devreye alma işlemlerini uçtan uca gerçekleştirdiğimiz dijital yayın sağlayıcı çözümlerimizde, merkezi yönetim & denetim gücümüz ve raporlama yeteneklerimiz sayesinde fark yaratan sonuçlar elde ediyoruz.

Teslimat ve Kurulum Çözümleri

Image

Özellikle teknolojik ürün içerikli olmak üzere katma değerli teslimat gerektiren tüm işleriniz için, hızlı teslimat, kutudan çıkarma ve garanti başlatma, kurulum, eğitim, iade gibi alt bileşenleri de içeren hizmetlerimiz ile perakende başta olmak üzere birçok farklı sektör için ek fayda yaratmayı hedefliyoruz.

Teknik Destek ve Çağrı Merkezi Çözümleri

Image

Saha operasyonu gerektirmeyen birinci ve ikinci seviye uzaktan teknik destek hizmetleri, son kullanıcı destek hizmetleri, yerleşik operatör süreçlerinin başlatılması ve takip edilmesi gibi özel yetkinlikler gerektiren backoffice ihtiyaçlarınızın yanı sıra; şikayet yönetimi, memnuniyet yönetimi, veri güncelleme ve hatta telefondan satış ve geri kazanım gibi çağrı merkezi gereksinimlerinizin tümü için terzi işi tasarlanmış hazır çözümlerimiz ile tek elden tüm ihtiyaçlarınızı çok daha verimli bir yapıda ve etkin maliyetlerle karşılıyoruz.

Daha detaylı bilgi almak için hemen tıklayın, sizi arayalım.