Saha Hizmetleri

Tüm Türkiye'de müşterinizin ayağına kadar giden, ürününüzü müşterinize teslim eden, ihtiyacınız doğrultusunda ürün hakkında bilgilendirme ve teknik testleri yapan bir ekiple sektörünüzde farklılaşın.

Ürün Teslimatı & Kurulum

Müşterilerinize aldıkları ürünü teslim ediyoruz, gerekli kurulumu ve ayarları yaptıktan sonra hemen kullanmalarını sağlıyoruz. Bu sırada müşterilerinizin ürünle ilgili herhangi bir sorusu olursa cevaplıyoruz, satın aldıkları üründen en iyi şekilde faydalanmalarını sağlıyoruz.

Yerinde Destek

Teknoloji uzmanlarımızla müşterilerinizin sorularını cevaplamak ve yaşadıkları herhangi teknik arızayı gidermek için istedikleri zaman yerinde destek vererek kesin çözüm sunuyoruz.

Evrak Toplama

Müşterilerinizin lokasyonuna onların istedikleri zamanda giderek, ihtiyaç duyduğunuz evrakları topluyor, anında dijitalleştirerek size iletiyoruz. İstediğiniz süre içerisinde de fiziksel kopyalarını size ulaştırıyoruz.

DİĞER HİZMETLER

Çağrı Merkezi

Satış sonrasında mutlu müşteriler için teknolojiyle harmanlanmış çözümler sunarak markanızın sesi oluyoruz.

Detaylı Bilgi

Back-Office

Sizinle birlikte müşterilerinizin yolculuğunu uçtan uca tasarlıyor, backoffice hizmetlerimiz ile saha operasyonunu destekleyerek çoklu kanal ihtiyacınızı en aza indirgiyor, tüm operasyonu sadeleştiriyoruz.

Detaylı Bilgi