Verimlilik ve Kalite için Teknoloji
Tümüyle dijitalleşmiş bir operasyon için, hem kendimiz yazılım üretiyoruz hem de dünyanın önde gelen ürün ve hizmetlerini kullanıyoruz.
 • Entegrasyon
  Entegrasyon
  Sahip olduğumuz esnek teknolojik altyapı ve kendi bünyemizdeki uzman yazılım geliştirme ekibimiz sayesinde, müşterilerimizin sistemleri ile ilk günden entegre oluruz. Çift yönlü entegrasyon ile veriler anlık olarak alınıp gönderilir. Böylece manuel operasyondan kaynaklanan verimsizlik ve hatalar ilk günden engellenir. Çok daha şeffaf bir operasyon yönetimi sağlanır.
 • Otomatik İş Dağıtma
  Otomatik İş Dağıtma
  Merkezi operasyon yönetim platformumuz, müşterimizin CRM sisteminden bize ulaşan iş emirleriniotomatik olarak saha kaynaklarımızın üzerine atar. Bu atama, lokasyon, hizmet tipi, yetkinlik, yoğunluk gibi parametreler göz önünde tutularak akıllı bir şekilde gerçekleştirilir. Böylece verimlilik en üst seviyede tutulur, gecikmeler engellenir.
 • Gelişmiş IVR Uygulamaları
  Gelişmiş IVR Uygulamaları
  Bilgi güvenliğini ön planda tutan bir iletişim için sektörde önde gelen gelişmiş IVR ve çağrı merkezi yetenekleri kullanılır. Saha teknisyenlerimiz ile son kullanıcıların çift yönlü olarak birbirlerine doğru kolayca arama yapmasını sağlayan, tümüyle merkezi çağrı merkezi numaramız üzerinden gerçekleşen ve kayıt altına alınan güvenli iletişim tesis edilmiş olur. Bu şekilde son kullanıcıların ve saha teknisyenlerimizin mobil numaraları hep gizli kalırken, iletişim sorunu da yaşanmaz.
 • Online Eğitim Modülü
  Online Eğitim Modülü
  Gösterdiğimiz başarı ve büyümede, gerek saha gerekse merkezi ekiplerimizin teknik ve davranışsal yetkinliklerini sürekli gözlemleyip geliştirmek önemli bir yer tutar. Bu nedenle, sektörün önde gelen altyapılarından birisini kullanarak oluşturduğumuz uzaktan eğitim platformumuz son derece kritik bir rol üstlenir. Online atanan eğitimler, sınavlar, bunlar üzerinden oluşturulan kişisel skorlar insan kaynakları ekibimizce takip edilir ve yönetilir.
 • Mobil Saha Uygulaması
  Mobil Saha Uygulaması
  Mobil saha yönetim uygulamamız olan Utofix, tümüyle dijitalleştirilmiş operasyonel süreçlerimizin en önemli parçalarından birisidir. Saha ekibi kimlik denetimi, mobil cihaz denetimi, GPS ile lokasyon kontrolü, click-to-call ile güvenli arama, evrak yönetimi, envanter yönetimi, ödeme yönetimi, uzaktan eğitim ve bilgilendirme gibi pek çok kritik özelliği üzerinde barındıran Utofix, yıllar içinde biriktirdiğimiz bilgi ve deneyimin ürünü.
 • Dinamik Raporlama
  Dinamik Raporlama
  Tümüyle dijitalleşmiş iş süreçlerimiz sayesinde, her gün gerçekleşen binlerce kurulum, arıza ya da destek talebine ilişkin bilgiler anlık olarak takip edilir ve raporlanır. Operasyonel dashboard’larımız hem müşterilerimiz hem de operasyon yönetimi ekiplerimiz için şeffalık sağlar. Meydana gelebilecek herhangi bir aksaklık büyük sorunlara yol açmadan önce farkedilir ve önlem alınır.
 • Duyuru Modülü
  Duyuru Modülü
  Tüm Türkiye’de 500’ün üzerinde saha teknisyeni ve 80’den fazla iş ortağı ile yürütülen operasyonlarımızda, anlık bilgi akışını sağlamak için merkezi duyuru modülü kullanılır. Anlık gelişen bir durum, operasyonel bir değişiklik yada güncelleme söz konusu olduğunda, ekiplerimiz tüm Türkiye’de hızla adapte olur.