Kullanım Koşulları
Gizlilik Sözleşmesi
Aydınlatma Metni
KVKK Politikası
Ön Bilgilendirme Formu
Açık Rıza Metni
İYS Yönetimi
İş Sürekliliği Politikası
Bilgi Güvenliği Politikası
İş Güvenliği Politikası
Risk Yönetimi Ve İç Denetim Tanımı Ve Hedefleri

Lütfen, www.teknofix.com.tr ‘yi kullanmadan önce aşağıda yazılı olan Kullanım Koşulları’nı ve sitemizde bulunan Gizlilik Sözleşmesi ile Kişisel Verilerin Korunması Politikası’nı dikkatli bir şekilde okuyunuz.

www.teknofix.com.tr web sitesini kullanarak, işbu Kullanım Koşulları’nı, Gizlilik Sözleşmesi’ni ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası’nı bir bütün olarak kabul etmiş olursunuz.

Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen www.teknofix.com.tr sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız, bu sayfalarda yazılı kullanım ve gizlilik şartlarını peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Teknofix Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri San.veTic.A.Ş. (Bundan sonra kısaca Teknofix olarak anılacaktır) aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

www.teknofix.com.tr herkese açık bir sitedir. Web sitesinde yer alan içerik ve online hizmetlerin kullanımı, gelişmiş üyelik ve satış amaçlı sunulan hizmet ve ürünlerin haricinde aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.

www.teknofix.com.tr hizmetlerinden yararlanan kullanıcı;

ve bu kapsamda, işbu Kullanım Koşulları’nın, Gizlilik Politikası’nın ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası’nın tamamını okuduğunu ve bir bütün olarak onayladığını, www.teknofix.com.tr’ye mümkün olan tüm mecralar vasıtası ile ulaşarak ayrıca onay gerekmeksizin belirtilen tüm metinleri ve de metinlerde belirtilen kural ve koşulları bir bütün olarak kabul, beyan ve taahhüt eder.