KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL HİZMETLERİMİZ


BEKLENTİLERİN ÖTESİNDE MÜŞTERİ DENEYİMİ

Yeni Nesil Saha ve Operasyon Yönetimi Hizmetleri

Genişbant internet hizmetlerinin kurulumu ile çıktığımız yolda, bugün pek çok İnternet Servis Sağlayıcı’sına uçtan uca hizmet sağlamanın keyfini yaşıyoruz. Dijital TV yayın sağlayıcılarına yönelik hizmetlerimizin eklenmesiyle daha da büyüyen maceramıza yepyeni heyecanlar ile devam ediyoruz.

SAHA HİZMETLERİ

Teslimat, Kurulum, Teknik Destek

Tüm Türkiye'de 350'den fazla teknisyen ve araçla sağladığımız yaygın kurulum ve teknik destek hizmetleri ile tanışın.

Detaylar

SÖZLEŞME VE EVRAK YÖNETİMİ

Dijitalleştirme ve Hardcopy Evrak Yönetimi

Tam, doğru ve eksiksiz kıymetli evrak yönetimi hizmetleri... Üstelik son kullanıcının evinden kurumunuzun arşivine kadar. Çözümlerimizi yakından tanıyın.

Detaylar

KATMA DEĞERLİ TESLİMAT HİZMETLERİ

Depolama, Lojistik, Teslimat, Satış, Raporlama

Tüm Türkiye'ye yayılmış sabit ve mobil depolarımız sayesinde, doğrudan son kullanıcı adresinde cihaz teslimatı, devreye alma, satış ve güvenli tahsilat hizmetlerimizi keşfedin.

Detaylar

UZAKTAN TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ

xDSL, Fiber, Modem ve WiFi Sorunları

xDSL kurulum ve arıza süreçlerinde başvuru, teknik analiz ve takip çalışmalarını kurumunuz adına gerçekleştiren deneyimli danışmanlarımız sayesinde artık başarılı abone edinme oranınız çok daha yüksek.

Detaylar

ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ

Geri Kazanım, İkna, Randevu, Memnuniyet

Müşteri geri kazanım aramalarından proaktif hat analizine, online satıştan şikayet yönetimine kadar geniş bir yelpazede sunduğumuz çağrı merkezi hizmetlerimiz ile son kullanıcı deneyimini mükemmelleştiriyoruz.

Detaylar

YAZILIM VE SÜREÇ GELİŞTİRME HİZMETLERİ

Entegrasyon, Geliştirme, Raporlama

Tümüyle dijitalleştirilmiş süreçler ile buna uygun yazılım geliştirme yetkinliği Tekofix'in iş yapış tarzının olmazsa olmazı. Uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi alın.

Detaylar

PROJELENDİRME VE DEVREYE ALMA

Teknofix, hizmetlerini şirketinizin ihtiyaçlarına göre uyarlar ve kurum süreçlerine tam entegre olur.
Kuruma Özel Hizmet Modeli
1.

İHTİYAÇ ANALİZİ

Müşterinize sunmak istediğiniz hizmetin kapsamını öğrendikten sonra çalışmaya başlıyoruz. İş süreçlerini tasarlayıp, verimli bir operasyon için gerekli sistemsel geliştirmeleri belirliyoruz.

2.

SÜREÇ VE ALTYAPI GELİŞTİRME

İhtiyaçlarınıza göre hazırladığımız ve sizinle mutabık kaldığımız süreçleri teknolojiyle destekliyoruz. Verimli ve hızlı bir operasyon için gerekli geliştirmeleri yapıyoruz.

3.

Uygulama

Geliştirmeleri tamamladıktan sonra herşeyin düzgün çalıştığından emin olmak için testlerimizi yapıyoruz. Başarıyla sonuçlandıktan sonra operasyonu başlatıyoruz.

4.

RAPORLAMA VE İYİLEŞTİRME

Yürüttüğümüz operasyonu canlı takip ediyor, raporluyor, iyileştirme noktalarını belirleyip proaktif olarak müdahale ediyoruz.

"HER AY 100.000 HANEYİ ZİYARET EDEN SAHA ORGANİZASYONUMUZ DİJİTAL BİR FABRİKA GİBİ İŞLİYOR, ÜRETİM YERİMİZ TÜM TÜRKİYE."

ANLIK İZLEME VE OPERASYONEL RAPORLAMA İŞİMİZİN EN ÖNEMLİ PARÇASI.

Her ay 100.000'den fazla son kullanıcı adresinde hizmet sağlamak hiç kolay değil. En ufak bir aksama çığ etkisi yaratabilir. Bu nedenle bizim için anlık raporlama çok önemli.

Operasyonlarımızı İstanbul merkez ve 5 adet bölge ofisimizde anlık olarak takip ediyoruz. Mikro bölgelerde gelen, bekleyen, tamamlanan iş sayılarımız her bir operasyon tipi için ayrı ayrı gözlemleniyor. En ufak aksaklık derhal görünür kılınıyor ve etkileri büyümeden gideriliyor.

Raporlama, kalite takibi için de çok önemli. Ses kayıtları, çağrı zamanları ve adetleri, randevu bilgileri, SLA'ler, müşterilerimizin de takip edebilmesi için her an hazır durumda.

Detaylı bilgi için tıklayın →