Beklentilerin Ötesinde Müşteri Deneyimi

Yeni Nesil Saha ve Operasyon Yönetimi Hizmetleri

Genişbant internet hizmetlerinin kurulumu ile çıktığımız yolda, bugün pek çok İnternet Servis Sağlayıcı’sına uçtan uca hizmet sağlamanın keyfini yaşıyoruz. Dijital TV yayın sağlayıcılarına yönelik hizmetlerimizin eklenmesiyle daha da büyüyen maceramıza yepyeni heyecanlar ile devam ediyoruz.

 • Saha Hizmetleri
  Saha Hizmetleri
  Teslimat, Kurulum, Teknik Hizmet
  Tüm Türkiye’de 350’den fazla teknisyen ve araçla sağladığımız yaygın kurulum ve teknik destek hizmetleri ile tanışın.
 • Sözleşme ve Evrak Yönetimi
  Sözleşme ve Evrak Yönetimi
  Dijitalleştirme ve HardCopy Evrak Yönetimi
  Tam, doğru ve eksiksiz kıymetli evrak yönetimi hizmetleri… Üstelik son kullanıcının evinden kurumunuzun arşivine kadar. Çözümlerimizi yakından tanıyın.
 • Uzaktan Teknik Destek
  Uzaktan Teknik Destek
  xDSL, Fiber, Modem ve Wi-Fi Sorunları
  xDSL kurulum ve arıza süreçlerinde başvuru, teknik analiz ve takip çalışmalarını kurumunuz adına gerçekleştiren deneyimli danışmanlarımız sayesinde artık başarılı abone edinme oranınız çok daha yüksek.
 • Çağrı Merkezi Hizmetleri
  Çağrı Merkezi Hizmetleri
  Geri Kazanım, İkna, Randevu, Memnuniyet
  Müşteri geri kazanım aramalarından proaktif hat analizine, online satıştan şikayet yönetimine kadar geniş bir yelpazede sunduğumuz çağrı merkezi hizmetlerimiz ile son kullanıcı deneyimini mükemmelleştiriyoruz.

Projelendirme ve Devreye Alma

Teknofix, hizmetlerini şirketinizin ihtiyaçlarına göre uyarlar ve kurum süreçlerine tam entegre olur.

project
project_icon1
01
İhtiyaç Analizi
Müşterinize sunmak istediğiniz hizmetin kapsamını öğrendikten sonra çalışmaya başlıyoruz.İş süreçlerini tasarlayıp, verimli bir operasyon için gerekli sistemsel geliştirmeleri belirliyoruz.
project_icon1
02
Süreç ve Altyapı Geliştirme
İhtiyaçlarınıza göre hazırladığımız ve sizinle mutabık kaldığımız süreçleri teknolojiyle destekliyoruz. Verimli ve hızlı bir operasyon için gerekli geliştirmeleri yapıyoruz.
project_icon1
03
Uygulama
Müşterinize sunmak istediğiniz hizmetin kapsamını öğrendikten sonra çalışmaya başlıyoruz.İş süreçlerini tasarlayıp, verimli bir operasyon için gerekli sistemsel geliştirmeleri belirliyoruz.
project_icon1
04
Raporlama ve İyileştirme
Yürüttüğümüz operasyonu canlı takip ediyor, raporluyor, iyileştirme noktalarını belirleyip proaktif olarak müdahale ediyoruz.Öğrendikten sonra çalışmaya başlıyoruz.İş süreçlerini tasarlayıp, verimli bir operasyon için gerekli sistemsel geliştirmeleri belirliyoruz.

Anlık İzleme ve Operasyonel Raporlama İşimizin En Önemli Parçası

Her ay 100.000’den fazla son kullanıcı adresinde hizmet sağlamak hiç kolay değil. En ufak bir aksama çığ etkisi yaratabilir. Bu nedenle bizim için anlık raporlama çok önemli.

Operasyonlarımızı İstanbul merkez ve 5 adet bölge ofisimizde anlık olarak takip ediyoruz. Mikro bölgelerde gelen, bekleyen, tamamlanan iş sayılarımız her bir operasyon tipi için ayrı ayrı gözlemleniyor. En ufak aksaklık derhal görünür kılınıyor ve etkileri büyümeden gideriliyor.

Raporlama, kalite takibi için de çok önemli. Ses kayıtları, çağrı zamanları ve adetleri, randevu bilgileri, SLA’ler, müşterilerimizin de takip edebilmesi için her an hazır durumda.

Teknofix