Teknofix, 2011 yılında, B2C modelinde hizmet veren kurumsal şirketlerin, son kullanıcı adresinde itiyaç duydukları kurulum, teslimat, evrak toplama ve teknik destek ihtiyaçlarını yeni bir bakış açısı ile uçtan uca yönetebilecek hizmetler sunmak için kuruldu.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar geçen sürede, teknoloji odaklı yaklaşımımız ve alışılmışın dışında yenilikçi çözümlerimiz ile hep en iyi müşteri deneyimini sunmayı hedefledik.

Müşterilerimizi stratejik iş ortaklarımız olarak görerek onların ihtiyaçları doğrultusunda büyümeyi ve uçtan uca hizmetler sunmayı her zaman öncelik alanımız olarak gördük. Bu kapsamda yıllar içinde tüm Türkiye'de hizmet sunan dijitalleşmiş ve yetkin bir saha organizasyonu haline gelmenin yanı sıra, depo yönetimi ve lojistik, evrak topalama ve djitalleştirme, uzaktan teknik destek operasyonları ve çağrı merkezi operasyonları ile hizmet yelpazemizi geliştirmeye devam ettik.

WebHelp Ailesine Katıldık!

2018 yılında gerçekleşen ortaklık ile dünyanın pek çok ülkesinde 60.000'in üzerinde çalışanı olan Webhelp ailesinin bir parçası olduk. Teknofix'in saha yönetimi alanındaki uzmanlığını Webhelp'in çağrı merkezi hizmetleri ve müşteri deneyimi yönetimi yetkinlikleri ile birleştirdik. Artık çok daha güçlüyüz!

www.webhelp.com

Politika ve Prosedürlerimiz

Regülasyonel yükümlülüklerimizin yanı sıra, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza karşı olan sorumluluklarımızı güncel mevzuatlar kapsamında yerine getiriyor, iç/dış denetimler ve yenilemeler ile kurum kültürümüz içerisindeki sürekliliğini sağlıyoruz.

Bilgi Güvenliği Politikamız

Bizim için güvenlik çok önemli. ISO 27001 sertifikası kapsamında ve çalıştığımız firmaların düzenli olarak planladığı denetimlerden geçerek bilgi güvenliğini uluslararası standartlarda sunduğumuzu kanıtlıyor, ek olarak tüm altyapımızı Türkiye'deki bilinen güvenli veri merkezlerinde barındırıyoruz.

Bilgi güvenliği politikamıza buradan ulaşabilirsiniz.
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Çalışanlarımızın mutluluğu, sağlığı ve güvenliği bizim için çok önemli. Bunları sağlamak için uygun çalışma koşullarını uluslararası standartlarda sağlıyor ve iyileştirmek için her gün daha fazla çalışıyoruz. Bağımsız kuruluşlar tarafından periyodik olarak yapılan OHSAS 18001 denetimlerinden geçiyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği politikamıza buradan ulaşabilirsiniz.
İş sürekliliği politikamıza buradan ulaşabilirsiniz.
Kişisel Verilerin Korunması Politikamız

Yasal mevzuatlar ve sunmuş olduğumuz hizmetlerden dolayı, çalışanlarımızın ve teknoloji ortaklarımızın kişisel verilerini güvenli bir şekilde arşivlemekteyiz.

Kişisel verilerin korunması politikamıza buradan ulaşabilirsiniz.
Etik Çalışma Kuralları
Etik çalışma kurallarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Liderlerimiz

Haberler ve İçerikler